Sabiedriskā organizācija “Vieglās aviācijas klubs “Spārni””
Hronika
Raksti
Bildes
Lidvietas
Saites
Kontakti
Par mums
Veikals

 

Mēs visi ceram ka izpletni mums nenāksies lietot nekad, bet ja tāds brīdis pienāks tad svarīgi lai izpletnis būtu un nostrādātu. Nevelti to reizēm sauc par “pēdējo iespēju”.

Ja jūs lidojiet bez rezerves izpletņa kalnos, ar vinču, vai ar motoru – padomājiet. Tā ir bezatbildība ne tikai pašam pret sev, bet arī pret pārējiem.

SKY SPARE - klasisks apaļais izpletnis ar ievilktu vidu izgatavots no moderniem un kvalitatīviem materiāliem.

Vairāk te:
SkyParagliders Sky Spare

SKY DRIVE – Vadāms trijstūrveida izpletnis. Ja plānojat pielietot virs elektrības vadiem tad tas būs īstais!

Vairāk te:
SkyParagliders Sky Drive

 

Apzinos, ka paraplanierisms ir bīstams sporta veids, un apzinos ar to saistītos riskus. Par iespējamo negadījumu uzņemos pilnu atbildību un nekādas pretenzijas pret SO “Vieglās aviācijas klubs “Spārni”” neizvirzu. Par jebkurām darbībām, kas radījušas kaitējumu jebkādam īpašumam vai personai, klubs atbildību nenes.

 

 

 

 

 

 

 

PULS.LV Professional statistical system
Top.LV

paraplāns, paraglider, paraplan, paragleiter, paragliding, drachen, parapente, paragliding in Latvia, sex, drugs, rock'n'roll, Elvis Presley, xxx, vario, harness, Pamela Anderson, Adrenalīns, adrenalins, Parabalt, ridge soaring, thermals, thermaling, Latvija, Latvia, free flight, Spārni, Wings, paraplan, vieglā aviācija, aviācijas klubs, b-stall, spiral, sat, negative spiral, ears, very big ears, atis, brontes, fides, flirt