Sabiedriskā organizācija “Vieglās aviācijas klubs “Spārni””
Hronika
Raksti
Bildes
Lidvietas
Saites
Kontakti
Par mums
Veikals

 

Ja Jums ir spārns un uzkabe, tas vēl nav viss. Te ir dažādas lietas, kas agrāk vai vēlāk var būt vajadzīgas.

Jaunums – kombinezons STREAMLINE GLX

Kombinezons STREAMLINE GL – Var, protams, lidot vecās džinsās, bet īstam pilotam ir kombinezons. Tā ir gan ērtāk, gan siltāk gaisā, gan nesvīst kāpjot kalnā.

Un galvenais – visi sapratīs, ka vinju priekšā ir PILOTS!

Vairāk te:
STREAMLINE GL

 

Mugursoma PORTER – Ja pirksiet Sky paragliders spārnu, tādu saņemsiet komplektā, bet ja vajadzīga laba mugursoma citam spārnam – varbūt noder. Vietas pietiks gan spārnam gan uzkabei, gan ķiverei.

Vairāk te:
PORTER

 

“Ātrā soma” – ārkārtīgi noderīga lieta. Ja nav laika vai iespēju spārnu salocīt un iepakot mugursomā, tad ši manta palīdzēs izkļut no grūtām situācijām.

Vairāk te:
Carry All Bag

 

Remonta komplekts – te gan stropītes, gan karabīnītes, gan dažādi pašlīmējoši ielāpiņi. Tas viss glītā somiņā un vēl komplektā universāls nazis ar standziņām.

Ja Jums draugs vai paziņa ir paraplanierists un neziniet ko vinjam dāvināt – uzdāviniet šo un viņš priecāsies kā mazs bērns...

 

Soma – planšete kartei. Ja rodas vēlēšanās lidot tālu un uz nepazīstamām vietām tad vajag karti. Šī ir manta kur karti ielikt. Un kur piestiprināt variometru un GPS un kompasu. Un soma kur ielikt cimdus, fotoaparātu, sviestmaizes. Mazums kas tālā ceļā var noderēt...

Citas lietas skatīt cenu lapā.

Apzinos, ka paraplanierisms ir bīstams sporta veids, un apzinos ar to saistītos riskus. Par iespējamo negadījumu uzņemos pilnu atbildību un nekādas pretenzijas pret SO “Vieglās aviācijas klubs “Spārni”” neizvirzu. Par jebkurām darbībām, kas radījušas kaitējumu jebkādam īpašumam vai personai, klubs atbildību nenes.

 

 

 

 

 

 

PULS.LV Professional statistical system
Top.LV

paraplāns, paraglider, paraplan, paragleiter, paragliding, drachen, parapente, paragliding in Latvia, sex, drugs, rock'n'roll, Elvis Presley, xxx, vario, harness, Pamela Anderson, Adrenalīns, adrenalins, Parabalt, ridge soaring, thermals, thermaling