Sabiedriskā organizācija “Vieglās aviācijas klubs “Spārni””
Hronika
Raksti
Bildes
Lidvietas
Saites
Kontakti
Par mums
Veikals

 

Beidzot klāt Traķu mači, kurus tā gaidījām un kuriem šoreiz arī samērā cītīgi gatavojāmies. Galvenais, ka ar tiem 2006.gada sezonu var uzskatīt par sākušos.

Izbraucam jau ceturtdienas vakarā lai nākamajā diena, kura rezervēta treniņiem, varētu pēc iespējas izlidoties.

Aizbraucam bez starpgadījumiem. Rezervētie apartamenti nekādi spožie nav, bet dzīvot var. Nedaudz pasēžam, jo beidzot esam tikuši pie Latvijas pilotu licencēm un nebūsim vairs slovāki.

Piektdienā plkst. 8:00 pirmais brīfings. Grūti piecelties un galva arī pasmaga – laikam vakar nedaudz aizrāvāmies. Ārā kādi desmit grādi mīnusā un visai stiprs vējš, bet lidot var. Reģistrējamies, noklausāmies, ko stāsta organizatori un dodamies uz startu. Katram pienākas viens bezmaksas lidojums. Ja grib vēl, tad jāmaksā, bet cena ir ļoti zema (Ls 1,20) vismaz salīdzinājumā ar to, pie kuras esam pieraduši Latvijā.

Ar ne pārāk spožām sekmēm veicam pirmo apli. Izlemju vairāk nelidot, jo vējš ir pat līdz 9m/s, savukārt uz nākošo dienu prognoze sola tikpat kā bezvēju un baidos, ka šodienas treniņu pieredze rīt vairāk traucēs nekā palīdzēs. Gunārs Šmerliņš gan izlidoja sešas reizes.

Paēdam pusdienas un dodamies uz mājām liekot lielas cerības uz vakarā paredzēto „Cool party”. Vakarā izrādās, ka „Cool party” ir atcelta, bet tā vietā organizatori piedāvā saunas apmeklējumu. Tā kā saprotamu iemeslu dēļ esam atnākuši kājām, tad vēlreiz mērot pusotru kilometru uz mājām un atpakaļ pēc dvieļiem un citiem saunai nepieciešamiem piederumiem vairs nejūtamies spējīgi. Nobalsojam par „Bauskas alus” degustācijas vakaru turpat mājās un šoreiz cenšos nedaudz piesargāties, lai atkal neiedzīvotos galvassāpēs.

Sacensībās startēja 70 piloti no dažādām valstīm, Japānu ieskaitot. Dēļ pilotu lielā skaita katrs aplis ilgst aptuveni stundu un visi veic nepieciešamos četrus lidojumus līdz ar to sestdienā sacensības arī faktiski beidzas. Rezultātus jūs varat apskatīt, bet, manuprāt, nostartējām savu reālo spēju robežās un varam būt visai apmierināti.

Svētdien sacensību slēgšanas un apbalvošanas ceremonija Traķu klubā. Katrs dabūjam pa medālim un Traķu viduslaiku kartes kopijai un dodamies mājās.

Gunārs Frickauss.

 

 

Bildes
Sacensību rezultāti

 

 

 

 

 

 

 

PULS.LV Professional statistical system
Top.LV

 

paraplāns, paraglider, paraplan, paragleiter, paragliding, drachen, parapente, paragliding in Latvia, sex, drugs, rock'n'roll, Elvis Presley, xxx, vario, harness, Pamela Anderson, Adrenalīns, adrenalins, Parabalt, ridge soaring, thermals, thermaling