Sabiedriskā organizācija “Vieglās aviācijas klubs “Spārni””
Hronika
Raksti
Bildes
Lidvietas
Saites
Kontakti
Par mums
Veikals

 

No rīta laiks šķita draņķīgs. Bet cerības nezaudēju un devos pēc Gunāra. Pa ceļam mēģināju sazvanīt Jāni (Čūsku), bet nesekmīgi. Vēlāk noskaidrojās, ka viņš saldi gulējis :). Bet īstenos paranoiķus pat celšanās agrā, drūmā rītā, brauciena vilcienā no Jelgavas, strīdi ar konduktori un citas mazas nelaimes nespēj atturēt no gaidāmā lidojuma kārdinājuma. Rīgas Stacijā autiņš tik pielādēts pilns ar inventāru un cerību pilnajiem: Pāvelu, Robertu un Jāni Š. Pāvels ar Robertu tuvojas savu apmācības kursu beigām. Puišiem atlicis pavisam nedaudz līdz pilotu apliecību iegūšanai. Roberts ir entuziasma pilns un tanī mēģina dalīties ar pārējiem. Izrādās puisis Skrīveros nav bijis. Pie Klidziņas satiekam jaunos interesentus – Andi ar kompāniju. Neesam mēs vienīgie kuri gatavi braukt agrā svētdienas rītā ap 100 km lai kaut nedaudz "atrautos” no zemes. Skrīveru pilskalns, dzeltensarkanbrūnās krāsās, sagaida mūs ar diezgan pamatīgu vēju. Brāzmās līdz 12 m/s. Tā tas ir kalna virsotnē. Pakājē vējš ir stiprs, tomēr "graundhandlingam" pieņemams. To ari darām. Brīdi darbojos ar ARES. Ja spārna garuma pret platumu attiecība ir 6, tad lietas kļūst stipri komplicētākas salīdzinājumā ar treniņu "matraci" ar attiecību ~4. Sāku ar spārnu aprast, bet nekādas vaļības netiek pieļautas. Vēlāk drusku padarbojos ar Prodesign RELAX un FlyingPlanet Astair. Protams, ar šiem spārniem var darīt ko grib. Visu viņi pieļauj. Vecais Astair ticis pie jaunām štropēm, šķiet tas nācis stipri par labu. Spārns ir kļuvis labāks nekā es viņu atceros. Labu brīdi turpinām nodarboties ar paraveitingu un graundhandlingu.

Pēc pusdienām "Klidziņā" atgriežamies pie kalna. Vējš ir kļuvis stipri rāmāks. Gunārs startē un visi var novērot ko nozīmē "lidojums apteces strāvās". Roberts sasniedz stipri ekstazētu stāvokli. Labi puisim – viņam pat lidot vairs nevajag :). Vējš ir diezgan šķībs, bet Gunārs varonīgi turpina savu lidojumu. Vējš pieņemas spēkā, bet esam cerību pilni un paliekam uz kalna gaidīt. Cerības attaisnojās. Visi dabūja palidot. Dažus pat bija grūti nodzīt no kalna.
Pasākums izdevās.

Andrejs 2005.g. 23.oktobrī

 

Uz bildēm.

 

 

 

 

 

 

 

 

PULS.LV Professional statistical system
Top.LV

 

paraplāns, paraglider, paraplan, paragleiter, paragliding, drachen, parapente, paragliding in Latvia, sex, drugs, rock'n'roll, Elvis Presley, xxx, vario, harness, Pamela Anderson, Adrenalīns, adrenalins, Parabalt, ridge soaring, thermals, thermaling