Sabiedriskā organizācija “Vieglās aviācijas klubs “Spārni””
Hronika
Raksti
Bildes
Lidvietas
Saites
Kontakti
Par mums
Veikals

.

Jūrkalne, 23. janvāris. Kad, pateicoties Pāvilam, esmu nodrošināts ar transportu un veiksmīgi atprasījies no darba, otrdienas vakarā priecīgs piesēžos pie kompja kārtējo reizi pārbaudīt prognozi, stipri viļos, jo laika apstākļi solās pamatīgi sabojāties un rada šaubas, vai vispār būs iespējams lidot – līdz pusdienai 10 m/s, vakarā vējš sola sagriezties pretējā virzienā.

Bet, ņemot vērā, ka latviešu piloti ir „ticībā stipri, bet garā vāji”, nākamajā rītā dodamies ceļā. Ņemot vērā, ka ir trešdiena, lielākā daļa darbaļaužu ir savās vietās, tāpēc braucēji esam trīs – es, Pāvels un Lielpilots Rauls Rodrigezs a.k.a. Robčiks. Pavisam traki jau nebijām, prognozi tomēr vērā ņēmām un Zaķos ieradāmies ap 13.30. Vējš mazliet iešķībs un krietni par stipru, tāpēc nolemjam vispirms aizbraukt pielikt māgas un „tad jau redzēs”. Kad atgriežamies, vēja virziens nav mainījies, toties stiprums ir tieši laikā! Nepaiet ne 10 minūtes, kad, startējot no lejas, visi esam gaisā. Sākumā dīdamies turpat Zaķos, taču pēc brīža sākam just, ka mūsu „brīvais” lidojums ir samērā ierobežots, tādēļ dodamies arī mazliet tālāk. Pirmais neiztur Lielpilota kungs, un aizvelk uz Zītariem, es, sagaidījis viņa veiksmīgu atgriešanos, sekoju un sekmīgi izpildu pārlidojumu abos virzienos. Pāvels tikmēr nododas sevis pilnveidošanai izveicot vingoveriskus manevrus. Atgriežoties esmu pārsalis un pēc nosēšanās no apakšas startēju ar lielām grūtībām, jo vējš ir manāmi atslābis. Lidojam līdz tumsai un katrs savā kontā varam ieskaitīt vismaz 2,5 stundas. Diena ir izdevusies! Jānis Šīre.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PULS.LV Professional statistical system
Top.LV

 

paraplāns, paraglider, paraplan, paragleiter, paragliding, drachen, parapente, paragliding in Latvia, sex, drugs, rock'n'roll, Elvis Presley, xxx, vario, harness, Pamela Anderson, Adrenalīns, adrenalins, Parabalt, ridge soaring, thermals, thermaling